× problemy / dyskusje / pomysły

PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I WARUNKI ZABUDOWY

Więcej
4 lata 1 tydzień temu #5901 przez Dariusz
Dariusz stworzył temat: PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO I WARUNKI ZABUDOWY
W sieci znalazłem wpis:
www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale...staly-zmienione.html
Warunki zabudowy zostały zmienione
Publikacja: 06.10.2015 g.15:44 Aktualizacja: 06.10.2015 g.15:50

Mieszkańcy Kamionek, którzy niedawno pobudowali swoje domy, protestują przeciwko wielorodzinnym blokom, powstającym tuż obok.

Taka sytuacja nie powinna się w ogóle wydarzyć. Szczególnie nie powinna się wydarzyć we wsi Kamionki w gminie Kórnik. Bo właśnie tam już raz mieszkańcy mieli pretensje o zbyt duże i niechętnie przyjmowane inwestycje w sąsiedztwie ich działek. Wtedy chodziło o słupy energetyczne i kontrowersyjną linię wysokich napięć. Teraz protestują mieszkańcy innej części Kamionek. Jak do tego doszło, że koło ich domów powstają bloki wielorodzinne?

Mieszkańcy zgłosili sprawę do prokuratury. Z pisma prawników mieszkańców do wojewody wynika, że wydawane kolejne decyzje o warunkach zabudowy, tak zmodyfikowały te pierwsze warunki z 2009 roku, że nie mają już nic wspólnego z funkcjami i cechami zabudowy, którą planowano w tym miejscu pierwotnie.


Jakiś komentarz?
Czy coś się dzieje w sprawie linii PSE na terenie naszej Gminy?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.086 s.
Zasilane przez Forum Kunena