Kórnik, Kamionki

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #3100 przez czasurwisow
czasurwisow stworzył temat: Kórnik, Kamionki
Witam mamy i małych urwisów:):)otwieramy klub MALUSZKA w gminie Kórnik- CZAS URWISÓW:)Obecnie zaczniemy remont, planowane otwarcie klubu we wrześniu 2012, jednak od połowy sierpnia będzie możliwość kilkugodzinnego przebywania bezpłatnie w klubie w celu zaadoptowania się maluchów do nowych warunków, poznania przez opiekunki zwyczajów dzieci itp
Do klubu zapraszamy wszystkie maluchy w wieku 6ms- 3lata:)(młodsze dzieci po uzgodnieniu)
Klub otwarty będzie miedzy godz. 6a 18 w tygodniu oraz jeśli będzie takie zapotrzebowanie 6-14 w soboty-
Pakiet miesięczny (bez wyżywienia )wstępnie 800zl,JEDNAK PRZY DUŻEJ ILOŚCI CHĘTNYCH CENA MOŻE ZOSTAĆ OBNIŻONA -zapewniamy pieluchy, kosmetyki i inne środki czystości. Istnieje opcja zamówienia cateringu, dostosowanego do wieku dzieci. W ofercie będą również pakiety godzinowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb rodziców.
Państwa pociechy będą pod opieką wykwalifikowanego personelu
-gwarantujemy wspaniałą zabawę- tak ma wyglądać start Waszego Maluszka w życie z rówieśnikami:)
-dużo muzykowania, zajęć plastycznych- my nie boimy się brudzić
-spotkania integracyjne rodziców z dziećmi
Zapewnione urodzinki każdego klubowicza:)

Ponieważ umowa jest przed podpisaniem, a w zanadrzu mam kilka lokali o metrażu odpowiednim dla rożnej wielkości grupy dzieci- Kórnik, Borówiec -chciałabym wstępnie poprosić o wyrażenie zainteresowania by jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby.. Proszę o maile z najlepszą lokalizacją dla Państwa, z kwotą , jaką chcieliby Państwo wydać na klub oraz ilu godzinową opieką byliby Państwo zainteresowani?
mail do kontaktu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.112 s.
Zasilane przez Forum Kunena