Płatny parking na rynku

  • knie
  • knie Avatar Autor
  • Aktywny obywatel
  • Aktywny obywatel
Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #5833 przez knie
knie stworzył temat: Płatny parking na rynku
W protokole nr 5 z sesji RM na str 16 i 17 zostało odnotowane, że r. Adam Lewandowski "prosi o powrót do rozmów nt. strefy płatnego parkowania", na co burmistrz Jerzy Lechnerowski odpowiedział: "że mimo sprzeciwu wielu mieszkańców strefa powinna się pojawić. W maju chce powrócić do rozmów i podjąć decyzję w sprawie wyznaczenia strefy ograniczonego parkowania." Cytaty pochodzą z protokołu: bip.kornik.pl/kornikm/zasoby/files/rada_...15/protokol5-bip.pdf

Pytania:
Kiedy i z kim odbędą się wspomniane rozmowy?
Jakie jest stanowisko radnego z mojego okręgu - przew. Przemysława Pacholskiego?
Jakie jest stanowisko radnego z okr. nr 4?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #5835 przez munky
munky odpowiedział w temacie: Płatny parking na rynku
pod Tęczą lubią stać, od świtu do nocy. Chyba wierzą, że pod tęczą kociołek ze złotem znajdą.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #5836 przez asus
asus odpowiedział w temacie: Płatny parking na rynku

asus napisał: Płatny parking na rynku,oczywiście władza chce pieniędzy,jednak aby do tego doszło powinno się na rynku zrobić porządek ze znakami drogowymi które do dziś dezinformują kierowców.Po drugie,były zapewnienia władz,że jak nie będzie krzewów nie będzie amatorów taniego wina zwanego ALPAGĄ gdzie nasze służby porządkowe przechodząc odwracają głowy aby nie widzieć co się w okół dzieje.Powściągliwość naszych służb porządkowych od karania jest zadziwiająca,a może nieudolna ?. Oto przykłZałączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • knie
  • knie Avatar Autor
  • Aktywny obywatel
  • Aktywny obywatel
Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #5837 przez knie
knie odpowiedział w temacie: Płatny parking na rynku
Nikogo nie interesuje ten temat? Wszyscy są za?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #5838 przez polyanna
polyanna odpowiedział w temacie: Płatny parking na rynku
Żule na rynku nie potrzebują nic więcej niż ławeczki, ot co.

Ja jestem ZA płatnym parkowaniem.
Nie mieszkam w Kórniku, tylko w wiosce. Staram się nie zaglądac do zatłoczonego i głośnego centrum Kórnika i zakupy robić w znienawidzonych tu dyskontach na obrzeżach, ale: na pocztę, do banku, do urzędu muszę niestety raz na kilka tygodni wjechac w centrum i co? I gucio. Zero miejsc parkingowych, bo zalegają tam auta stojące od 7 do 17, bo właściciel wsiadł w autobus i pojechał do roboty.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #5839 przez Paweł Woźny
Paweł Woźny odpowiedział w temacie: Płatny parking na rynku
A co powiecie na taką propozycję: mieszkańcy gminy mogliby kupić bilety okresowe w znacznie niższej cenie? Za darmo to wszyscy by chcieli korzystać, a zapłacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie, to raczej dla właścicieli samochodów nie problem.

A wówczas znalazłyby się środki na kontrolę czystości rynku ...

Kiedyś (nie wiem czy nadal tak nie jest) można było kupić okresowy bilet do arboretum dla mieszkańców gminy - chyba był na cały rok - kosztował grosze, a zawsze to był jakiś wkład w utrzymanie arboretum.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.210 s.
Zasilane przez Forum Kunena