Praca dodatkowa dla osób z biegłą znajomością języka obcego

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #5865 przez Barbara
Barbara stworzył temat: Praca dodatkowa dla osób z biegłą znajomością języka obcego
Biuro edukacji i tłumaczeń poszukuje osób na stanowisko korepetytora - lektora.

Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość języka obcego (znajomość przynajmniej na poziomie FCE z możliwością udokumentowania umiejętności; nie koniecznie studia kierunkowe).
- Kultura osobista.
- Doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą szkolną.
- Dyspozycyjność czasowa w dowolnych godzinach.
- Mile widziane doświadczenia w udzielaniu korepetycji z zakresu języka obcego.
- W przypadku możliwości wykazania się specjalistycznymi umiejętnościami (np. język biznesu), prosimy o podkreślenie tej informacji i przesłanie skanu odpowiedniego dokumentu.

Oferujemy:
- Umowę o dzieło.
- Długotrwałą współpracę.
- Możliwość rozwoju w ramach prowadzonej przez nas szkoły językowej i biura tłumaczeń.
- Stałe i pewne wynagrodzenie (stawki za 60 minut przeprowadzonej lekcji rozpoczynają się od 30 zł brutto - lekcje z uczniami szkół podstawowych).

Obowiązki:
- Udzielanie korepetycji (przede wszystkim dzieciom, ale również młodzieży i dorosłym).
- Dojazd do ucznia na terenie gminy Kórnik (możliwość wyboru uczniów mieszkających blisko lektora).
- Przygotowanie treści, zakresu i tematyki lekcji odpowiedniej dla potrzeb ucznia (najprawdopodobniej nauka zgodna z programem szkolnym ucznia).
- Dostarczenie biuru mailem krótkiego konspektu, streszczenia lekcji (zadanie mające charakter formalny wynikające z konieczności posiadania dokumentacji).

Załączniki:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.123 s.
Zasilane przez Forum Kunena